Prezenty dla pracowników na Wielkanoc – jakie wybrać?

Firmowe upominki to powszechny sposób na docenienie pracowników w przedsiębiorstwach. Najczęściej wręczane są z okazji jubileuszu firmy, urodzin pracownika albo świąt Bożego Narodzenia. Coraz większą popularnością cieszą się też prezenty z okazji Wielkanocy. Z tego artykułu dowiesz się, jakie są polecane propozycje firmowych podarunków wręczanych na Wielkanoc.

Ekskluzywne kosze upominkowe

Wielkanoc to święto powszechnie uznawane za bardzo radosne i rodzinne. Z tej przyczyny warto podarować pracownikowi coś, z czego ucieszy się nie tylko on sam. Takim polecanym prezentem są ekskluzywne kosze upominkowe, które zawierają podarunki dla całej rodziny. Ich zawartość jest znacznie bardziej luksusowa niż ta znajdująca się w standardowych koszach. Znajdziesz w nich wysokiej jakości słodycze i produkty spożywcze. Ekskluzywne kosze upominkowe zawierają zatem najczęściej doskonałe gatunkowo praliny i bombonierki, często wytwarzane ręcznie w małych manufakturach, a także inne słodkości: śliwki lub orzechy w czekoladzie, pistacje, migdały oraz innego rodzaju smakołyki. W bogato wyposażonych koszach znajdziesz też nierzadko kawy i herbaty oraz alkohole najlepszego gatunku, zwykle whisky lub wino.


Ekskluzywne kosze upominkowe często zawierają również dodatkowo drobne sprzęty bądź akcesoria. Do popularnych gadżetów wręczanych pracownikom należą m.in. szwajcarski scyzoryk, piersiówka na alkohol, ładowarka solarna, powerbank, a także smartwatch, zegarek, portfel bądź eleganckie artykuły piśmiennicze. Dzięki temu każdy zestaw jest bardzo praktyczny i z pewnością ucieszy obdarowaną nim osobę.

Galanteria skórzana

Kolejną ciekawą propozycją upominku dla pracownika od firmy jest galanteria skórzana. Pod pojęciem tym kryje się tak szeroki wybór prezentów, że z łatwością wybierzesz spośród nich akcesorium odpowiednie dla pracownika Twojej organizacji. Do najpopularniejszych gadżetów tego rodzaju należą aktówki, nesesery, portfele, organizery, notesy i kalendarze w skórzanej oprawie. Dobrym pomysłem jest też wręczenie wykonanego ze skóry etui na telefon, notebooka bądź zestaw piśmienniczy. Kobiety z pewnością ucieszą się też z eleganckich torebek.

Jeśli chcesz spersonalizować prezenty, możesz zdecydować się na wykonanie na nich nadruków. Subtelna dedykacja i logo firmowe na portfelu, organizerze czy aktówce sprawią, że galanteria stanie się nie tylko praktycznym akcesorium, ale również gadżetem wykorzystywanym do promocji marki. Akcesoria te pomogą budować wizerunek przedsiębiorstwa, kiedy pracownik wyciągnie je w obecności potencjalnego klienta lub kontrahenta.

Komplet porcelany

Prezenty powinny być nie tylko praktyczne, ale również stylowe. Zadanie to idealnie spełnia komplet porcelany. Elegancki zestaw składający się z kilku filiżanek i czajniczka bądź sześciu filiżanek ze spodkami to podarunek, który przyda się w każdym domu. Jeśli chcesz mieć pewność, że upominek na pewno spodoba się obdarowanej osobie, wybieraj modele najbardziej klasyczne: utrzymane w białej kolorystyce, o prostych liniach pozbawionych zbędnych zdobień. Pamiętaj, że prostota i minimalizm są zawsze w cenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *