Intertext – renomowane biuro tłumaczeń

Rynek usług tłumaczeniowych w Polsce charakteryzuje się wysoką dynamiką – każdego roku pojawiają się na nim nowi gracze, podczas gdy inni znikają praktycznie bez śladu. Mniejsze i większe biura tłumaczeń zamykają swoje podwoje z powodu braku zleceń. Dotychczasowi klienci z różnych powodów nie wracają, a co gorsza nie polecają biura swoim znajomym czy partnerom w biznesie. Intertext bardzo różni się pod tym względem od konkurencji. Niezmiennie od 30 lat działamy na lokalnym i globalnym rynku tłumaczeń, stale inwestując w zmiany, dzięki którym możemy oferować naszym klientom obsługę na jeszcze wyższym poziomie. Ale zmiany to przecież nie wszystko.

Jak działa najprawdopodobniej najstarsze biuro tłumaczeń w Warszawie?

Od początku swojej działalności biuro tłumaczeń Intertext zwracało szczególną uwagę na jakość oferowanych tłumaczeń pisemnych i ustnych. Zlecane nam tłumaczenia wykonywaliśmy z największą starannością – niezależnie od tego, czy były to standardowe teksty (tzw. tłumaczenie zwykłe), czy tłumaczenia specjalistyczne. Rzetelność, wysoka jakość tłumaczenia oraz relatywnie krótki czas oczekiwania na tekst wynikowy przełożyły się na satysfakcję naszych pierwszych klientów, którzy z czasem zaczęli do nas powracać z nowymi tematami. Ci sami klienci rekomendowali nasze usługi swoim znajomym, przyjaciołom, partnerom w biznesie. Każdy otrzymywał od nas to samo – usługę na najwyższym poziomie. W ten sposób wokół biura Intertext powstała sieć stałych klientów, dla których do dziś niezmiennie się rozwijamy, podnosimy nasze kompetencje i wdrażamy innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Miarą sukcesu INTERTEXT są proste i przejrzyste zasady, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Na równi z nimi stawiamy wypracowany model biznesowy, który bazuje na jakości i wykorzystaniu najnowszych technologii.

Wartości, które przyświecają nam na co dzień

Siłę naszej marki budujemy w oparciu o trwałe relacje z klientem, który zawsze może oczekiwać od nas niezmiennie wysokiej jakości oraz zrozumienia swoich potrzeb. Obsługując różne branże, współpracując z klientami reprezentującymi różne formy prawne prowadzonej działalności, realizując zlecenia podmiotów krajowych i zagranicznych, doskonale dopasowujemy się do indywidualnych wymagań i oczekiwań, jednocześnie nie tracąc z pola widzenia zadania dla nas nadrzędnego, jakim jest rzetelne wykonanie powierzonego nam tłumaczenia. Naszym klientom oferujemy pełne spektrum usług tłumaczeniowych – tłumaczenia ustne i pisemne, tłumaczenia uwierzytelnione i inne. Dodatkowo oferujemy również zarządzenie terminologią – usługę, dzięki której zawsze jesteśmy w stanie zapewnić zgodność tłumaczenia z terminologią preferowaną przez klienta i stosowaną w danej branży, jednocześnie zapewniając spójność terminologiczną wszystkich tłumaczeń wykonywanych przez nasze biuro.

Biuro Tłumaczeń Intertext w Warszawie zaprasza do współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *