Ekskluzywne gadżety – dlaczego warto w nie zainwestować?

Gadżety reklamowe to jeden ze sposobów utrwalenia wizerunku firmy w oczach pracowników, klientów czy dostawców. Na rynku oprócz tradycyjnych przedmiotów reklamowych dużym zainteresowaniem cieszą się ekskluzywne gadżety. Co do nich należy i dlaczego warto w nie zainwestować?

Ekskluzywne gadżety, czyli jakie?

Ekskluzywne gadżety, jak sama nazwa wskazuje, są nietuzinkowe i wyróżniają się na tle tradycyjnych przedmiotów wręczanych osobom w bliskim stosunku. Wśród nich warto wyróżnić sprzęt biurowy, taki jak teczka konferencyjna premium. Została ona wykonana ze skóry naturalnej. Mieści kartki rozmiaru A4 i świetnie sprawdzi się podczas codziennej pracy, konferencji czy spotkań. Wysokiej jakości folder mieści karty, długopis czy dodatkowe kartki.

To jednak nie wszystko. Pozostając przy ekskluzywnych gadżetach do biura warto skupić uwagę na tradycyjnych upominkach w postaci długopisów czy flamastrów. Marki takie jak Parker czy Waterman od lat cieszą się nienaganną opinią, dlatego produkty właśnie tych dostawców z pewnością ucieszą nie tylko miłośników odręcznego pisania. Tego typu gadżety przydają się zarówno w pracy, podczas załatwiania spraw w mieście, jak i w domu. Mimo że nie jest to grupa docelowa, z kolorowych gadżetów z logo firmy skorzystają także dzieci.

Przydatny na co dzień może być także automatyczny ołówek z gumką czy notes z samoprzylepnymi karteczkami. Dobrze sprawdzi się także kalendarz, który nada porządku w życiu spóźnialskich. Mężczyźni ucieszą się z prezentu w postaci scyzoryka z wieloma funkcjami. Taki ekskluzywny gadżet nie tylko dobrze wygląda, ale przede wszystkim służy. Czy nie o to właśnie chodzi w prezentach?

Dla kogo ekskluzywne gadżety?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, komu warto wręczyć ekskluzywne gadżety. Dlaczego? Są to bardzo uniwersalne przedmioty, które sprawdzą się zarówno w pracy stacjonarnej, jak i zdalnej. Ponadto pasują do osób każdej płci i w każdym wieku. Warto też pamiętać, że jeśli osoba obdarowana nie skorzysta z upominku, z pewnością jej współlokator czy członek rodziny zrobi to za nią. Pewne jest więc, że przedmiot codziennego użytku nie trafi na dno szuflady.

Ekskluzywne gadżety to dobry pomysł na prezent dla pracowników. Będą oni mogli mocniej zżyć się z firmą, mając przed oczami jej logo. Dodatkowo poczują się w ten sposób docenieni. Któż nie lubi dostawać prezentów? Kolejną grupą docelową są dostawcy usług. Dziś oczywistym jest zlecanie części zadań firmom zewnętrznym. Warto im od czasu do czasu dać coś od siebie. Ostatnim i najważniejszym odbiorcą ekskluzywnych przedmiotów są klienci. To oni zasługują na szczególne traktowanie i docenienie. Podarowanie im gadżetów z logo firmy nie tylko ucieszy przedstawicieli organizacji, ale także pozwoli lepiej zapamiętać dotychczas prowadzone dla niej działania.


Nie wahaj się. Sprawdź ofertę ekskluzywnych gadżetów dla firm i wybierz coś dla osób bliskich. Daj się zapamiętać jako dobry i pomysłowy pracodawca. Doceń współpracowników i stwórz przy tym skuteczną, szybką i nieszkodliwą reklamę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *