eHurtownia – nowoczesna i elastyczna polska platforma handlowa B2B

We współczesnym biznesie automatyzacja i optymalizacja przebiegu możliwie największej liczby procesów to standard, który znacząco ułatwia firmie dopasowywanie się do bieżących trendów i realiów rynkowych. Optymalizacja czynności handlowych to także doskonały sposób na ograniczenie kosztów obsługi zamówień i usprawnienie ich obsługi w relacjach między partnerami handlowymi. W praktyce przekłada się to na większą konkurencyjność oraz wyższe zyski.

Szczególnie dobrze widać to w branży FMCG, czyli tzw. towarów szybkozbywalnych, określanych także jako produkty pierwszej potrzeby. W Polsce charakteryzuje się ona bardzo wysokim poziomem rywalizacji pomiędzy działającymi tam podmiotami. W związku z tym faktem najlepsze wyniki zazwyczaj osiągają firmy, które potrafią szybko i sprawnie reagować na zmiany zachodzące w obrębie rynku, a także dynamicznie dostosowywać się do panujących w danym momencie warunków.

Platforma eHurtownia opracowana przez lubelską firmę Infinite IT Solutions to efektywne i proste w obsłudze narzędzie, które skutecznie rozwiązuje problem usprawnienia obsługi zamówień pomiędzy kontrahentami.

Jak działa eHurtownia?

Założenie, na którym opiera się eHurtownia, jest bardzo proste: jej głównym zadaniem jest maksymalne uproszczenie i usprawnienie procesu zamawiania i zakupu towarów przez właścicieli mniejszych sklepów czy sieci handlu detalicznego.

platforma B2B – eHurtownia – zasada działania

Platforma B2B jest nieustannie rozwijana już od ponad 15 lat, a dzięki intuicyjnej obsłudze, ogromnej liczbie dostępnych funkcjonalności i możliwości integracji z niemal każdym innym systemem wdrożonym u odbiorców jest obecnie jedną z najlepiej rozpoznawalnych i cenionych platform B2B wśród firm działających na rynku FCMG.

eHurtownia pozwala nie tylko składać zamówienia niezależnie od tego, jaki jest dzień tygodnia lub godzina (platforma działa całą dobę przez 7 dni w tygodniu), ale także upraszcza i znacząco usprawnia wymianę dokumentów między dystrybutorami a odbiorcami. Dzięki temu eliminowana jest konieczność przesyłania korespondencji drogą mailową czy tradycyjną pocztą – cały przepływ dokumentów odbywa się w obrębie aplikacji, w formie elektronicznej.

Funkcjonalności szyte na miarę

Poza zestawem funkcjonalności niezbędnych w praktycznie każdym biznesie eHurtownia oferuje również szereg modułów, które pozwalają dostosować sposób działania platformy do potrzeb konkretnej firmy. Jedną z ciekawszych opcji jest m.in. możliwość generowania raportów za wybrany okres, co pozwala w łatwy sposób weryfikować opłacalność poszczególnych działań.

Innym interesującym z perspektywy odbiorcy rozwiązaniem jest podgląd aktualnych limitów kredytowych z uwzględnieniem stopnia bieżącego wykorzystania każdego z nich, co pozwala znacznie lepiej kontrolować wydatki przedsiębiorcy. Na uwagę zasługuje także opcja tworzenia w aplikacji szablonów zamówień i zapisywania ich do późniejszego użycia. Znacznie upraszcza to składanie powtarzalnych, identycznych zamówień u dystrybutorów.

Co bardzo istotne, w razie potrzeby Infinite jest w stanie opracować dedykowane funkcjonalności platformy eHurtownia dla konkretnego klienta, dzięki czemu użyteczność platformy zwiększa się jeszcze bardziej.

eHurtownia Infinite – kompatybilność i bezpieczeństwo

eHurtownia jest w pełni kompatybilna i bez problemu współpracuje ze znakomitą większością oprogramowania magazynowo-sprzedażowego dostępnego i wdrożonego obecnie w polskich firmach. Wśród obsługiwanych programów znajdują się przede wszystkim najbardziej rozpowszechnione na rynku rozwiązania, jak np. CDN Optima, eXpedient, Magnat,. Merlin, Procomp, KC Firma czy PC Market oraz wiele innych, mniej popularnych.

Aby skutecznie zabezpieczyć zawierane transakcje oraz prowadzoną korespondencję i wymianę dokumentów pomiędzy kontrahentami przed potencjalną ingerencją lub przechwyceniem, eHurtownia posiada szereg nowoczesnych zabezpieczeń. Obejmują one między innymi szyfrowanie transmisji za pomocą 128-bitowego protokołu SSL i komunikację z partnerami biznesowymi wyłącznie za pośrednictwem zabezpieczonych kanałów (AS2, X400, SOAP, VPN). Dodatkowo aplikacja posiada kryptograficzny certyfikat bezpieczeństwa, wydany przez Thawte.

Z pełnym zakresem funkcjonalności platformy handlowej eHurtownia można zapoznać się bezpośrednio na stronie internetowej Infinite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *